О КОМПАНИИ
Про нас
За короткий строк із дня заснування, підприємство накопичило багатий досвід роботи в галузі виробництва продукції для остеосинтезу, створило свої традиції та зарекомендувало себе як надійний і сумлінний партнер.
Маючи в своєму розпорядженні високий виробничий і кадровий потенціал, підприємство прямує своїм основним курсом, який спрямовано на створення конкурентоспроможної продукції на міжнародному ринку.
Ми виробляємо широкий спектр медичних виробів для травматології та ортопедії - від дрібних гвинтів до великих фіксуючих пластин й стрижнів, а так само медичний інструментарій - усе, що необхідно для лікування травм різноманітної тяжкості та локалізації.
Медична спрямованість

Завдяки досвіду, а також довгостроковому співробітництву з лікарями, ми добре розбираємося в потребах сучасної травматології. Наші інженери розробляють імплантати та інструменти, що забезпечують ефективність лікування і комфорт роботи як лікаря хірурга, так і персоналу в операційній.

Сертифікація

Наша продукція відповідає стандартам ISO 13485. Ми можемо похвалитися підприємством з найсучаснішим виробничим обладнанням. Крім того, суворі вимоги щодо дотримання якості забезпечують створення конкурентноспроможної продукції.

Контроль якості

Ми віримо в забезпечення найвищого рівня якості. Той факт, що ми займаємося бізнесом, який безпосередньо пов'язаний зі здоров'ям і благополуччям людей, робить нас більш відповідальною компанією, і, не дивлячись ні на що, ми не йдемо на компроміси.
Наша політика в сфері якості
Лише наша продукція поєднує в собі низьку вартість та сучасні технології, що дає змогу кожному споживачеві отримати невідкладну та кваліфіковану медичну допомогу без зниження якості
Наша стратегія
- Зберігати існуючі і освоювати нові ринки збуту продукції, послуг.
- Розробляти і виводити на ринок потрібні споживачу види продукції.
- Покращувати якість продукції, що випускається, послуг з урахуванням вимог і очікувань споживачів.
Наші принципи
- Клієнт завжди правий. Він - головне джерело нашого добробуту і розвитку, який вимагає безумовної пошани.
- Сучасність - завжди йти в ногу з часом та на крок попереду, використовуючи в своїй діяльності сучасні технології виробництва і методи керування.
- Якість нашої продукції повинна відповідати вимогам споживачів і перевершувати їх очікування.
Основні напрямки
- Підвищення ефективності діяльності підприємства, його конкурентоспроможності, враховуючи інтереси клієнтів, трудового колективу.
- Опанування нових і вдосконалення існуючих технологій виробництва.
- Безперервне підвищення якості і доступність медичних виробів, що виробляється з застосуванням передових технологій.
- Побудова взаємовигідних відносин з постачальниками на основі довіри й партнерства.
Що ви отримаєте?
Доброзичливе обслуговування 
Наша ціль - допомогти вам зробити найкращий вибір та отримати усе бажане в найкоротший час за мінімуму зусиль.
Якісну продукцію
Ми важко працюємо аби забезпечити клієнтів найкращою продукцією. Дуже суворий контроль над виробництвом, складуванням, пакуванням та відправками виключає можливість неякісного товару. 
Ефективну співпрацю
Для постійних клієнтів ми пропонуємо особливі умови. Наші фахівці допоможуть вам максимально автоматизувати усі процеси та знизити навантаження під час співпраці.
Click to order
Вибрані товари
Total: 
Ваше імя
Ваш Email
Ваш телефон